• 0
      1. Your cart is currently empty.
    • item(s)0.00

BİZİM HAKKIMIZDA

Merka Web Tasarım Ajansı olarak İzmir’de web tasarım hizmeti veriyoruz.
Yaratıcı Website Tasarımlarımız ile daima müşterilerimizi memnun ederek gelişiyoruz.

Web Development

94%

UI/UX Design

85%

App Development

90%

Neler Yapıyoruz.

Web Tasarım, web yazılım, web hosting, seo, e-ticaret gibi alanlarda, konusuna hakim, uzman personellerimizle sizin için üretiyoruz.
Hayal ettiğiniz projeleri hızlı ve pratik çözümleyerek hayata geçiriyoruz.

Web Tasarım & Geliştirme

Web tasarım, bir web sitesinin içerik düzenlenmesi, resimlerin yerleştirilmesi gibi görsel kısmı yer alır. Tasarım, yazı ve renk gibi düzenlenmeleri de içerir. Web geliştirme ise, tasarımların kodlamaya geçirildiği kısımdır. Web geliştirme, kodlama ve web sitesinin işlevselliğine odaklanır.

Markalaşma & Tasarım

İnsanlar markaları satın alırken işlevsel faydalarından ziyade marka imajı ve kişiliğinin kendilerinde neyi ifade ettiğine bakarlar. Marka tasarımı, birey veya işletmenin insan zihninde algılanacak olan farklı yanlarını gösteren güçlü bir araçtır. Hayatta herkesin ve her işletmenin bir imajı vardır.

Danışmanlık

Markanıza değer katıyoruz. Dijital çözüm ortağınız burada ? Hemen bizimle iletişime geçin! Firmanıza özel tasarımlarla mobil uyumlu yönetilebilir web sayfası tasarlıyoruz.

E-Ticaret

Elektronik ticaret, hizmet ve ürünlerin tüketiciler ile online kanallar vasıtasıyla bir araya getirildiği ticaret türüne verilen isimdir. Geleneksel ticaret yöntemlerinin yerini alan e-ticaret; satış, ödeme, dağıtım, reklam ve iletişim gibi tüm faktörlerin internet vasıtasıyla gerçekleştirildiği bir sistemi tanımlar.

Online Pazarlama

Markanızı keşfetmeye hazır yüzlerce müşteriden oluşan kocaman bir pazarlama platformu artık elinizin altında. Veri analizi araçlarını kullanarak nitelikli ve sizinle en alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem paranız boşa gitmez hem de daha yüksek oranlı bir geri dönüş elde edersiniz. Bilgisayarınız ve bu online araçlar sayesinde, nitelikli müşterilere yalnızca birkaç tık uzaktasınız.

Bakım & Destek

Merka Bakım, Web Site İçerik Güncelleme, Yazılım Modül Güncelleme ve Teknik Destek İle Web Sitenizin, Yazılımınızın Güncel Kalmasını Sağlıyoruz.